הלוואה מטריא

הלוואה מטריא

ברוך הבא לטריא

טריא פותחת בפניך עולם חדש של הלוואות שעובדות גם בשבילך. הלוואות הוגנות, משתלמות וחכמות שניתנות בצורה שקופה, פשוטה וברורה.

טריא הוקמה כתוצאה מהיכרות קרובה של ההתמודדות עם בנקים וגופי אשראי והקושי הגדול הכרוך בזה.

כולנו בחיים מתמודדים עם תקופות בהן אנחנו זקוקים לעזרה כלכלית. זה לא משנה אם נולד ילד, עוברים דירה, מחליפים רכב או המינוס בבנק פשוט גדל ותפח. בכל המקרים האלו הלוואה משפרת את החיים באופן מיידי וגם מאפשרת להתקדם בטווח הארוך.

כאן טריא נכנסת לתמונה.

באמצעות טכנולוגיה ייחודית וחזון חברתי טריא מאפשרת לך לקבל הלוואה שתקדם אותך ואת משפחתך בצורה פשוטה, מהירה והגונה.

לקיחת הלוואה באמצעות הפלטפורמה של טריא נותנת לך:

מתכננים את ההלוואה

בכל הלוואה שתקח, חשוב שתגדיר כמה צרכים ונתונים בסיסיים, כדי שההלוואה תתאים לך ותשרת אותך באופן אישי ואופטימלי ולא שאתה תשרת אותה.

הגדרת צורך -  מה מטרת ההלוואה שאתה רוצה לקחת וכמה כסף נוח לך להחזיר.

זמן פירעון –  יש לבדוק תוך כמה זמן באפשרותך להחזיר את ההלוואה ומהי הפריסה הנוחה לך.

מה כדאי לדעת כשלוקחים הלוואה ?

בין אם זאת חופשה, חתונה, לימודים, רכב חדש או הוצאות בלתי צפויות אחרות, הלוואה, אם נעשית באופן מושכל, היא כלי מצוין כדי לממש את החלומות שלך או להתמודד עם האתגרים הכלכליים שמציבים החיים. טריא מציגה את המהפכה החדשה שהולכת וצוברת תאוצה בעולם. חלפו הימים בהם בשביל לקבל הלוואה היה צריך להתלבש יפה, לאסוף ערבים לפנות יומיים ביומן וללכת לבנק. טריא חוסכת את העמידה בתורים, חוסכת את העלויות הכבדות של הבנקים ומאפשרת לך לבצע את הפעולות בזמן שנוח לך. בעולם הפיננסי של היום, כאשר לקיחת הלוואה הופכת לפעולה פשוטה ונוחה באמצעות הפלטפורמה של טריא, חשוב להתמקד בשלושה עקרונות מרכזיים, שיעזרו לך לקבל החלטה נכונה על ההלוואה המתאימה בדיוק לצרכים שלך.

  1. מה סכום הכסף הדרוש לך?

כאשר אתה רוצה לקחת הלוואה חשוב להסתכל בצורה רחבה על הצרכים הפיננסיים שלך. לקיחת סכום נמוך מדי עלולה שלא להספיק ולהכביד על התזרים החודשי. במקרה כזה עלול לחייב לקיחת הלוואות נוספות, דבר שיגדיל עלויות ויקשה על הניהול והמעקב.

מצד שני, לקיחת סכום גבוה מדי עלולה להביא לכך שהכסף העודף "סתם ישכב בחשבון" ומכיוון שהריבית על הלוואה גבוהה כמעט תמיד מהריבית על פיקדון קצר מועד בבנק, במקרה כזה אתה משלם על הוצאה עודפת ומיותרת ובתכנון נכון אפשר להימנע ממנה.

  1. איך לקבוע את סכום ההחזר החודשי שלי?

הלוואה צריכה לאזן בין המטרות האישיות שלי (למה אני לוקח את ההלוואה) ובין יכולת ההחזר החודשית שלי. לפני לקיחת ההלוואה, חשוב לבחון היטב את מבנה ההוצאות החודשי שלך, כדי לדעת באיזו הוצאה נוספת תוכל לעמוד לאורך זמן. המשמעות היא שיכולת ההחזר החודשית שלך תגדיר את משך תקופת ההלוואה.

אבל זכרו: מכיוון שחיים אינם צפויים, חשוב להשאיר "מרווח בטחון" שיאפשר לעמוד בתשלומי ההלוואה, גם במקרה של הוצאות בלתי צפויות.

  1. מה תהיה ההשפעה על מכלול הפעילות הפיננסית שלך?

כאשר לוקחים הלוואה ומכיוון שהלוואות צריך להחזיר בסופו של דבר, אנו מציעים לך לבחון ולתכנן היטב את יכולת ההחזר שלך. דחיית הוצאות מיותרות, ניצול חכם של חסכונות ותכנון תקציב משפחתי הינם חלק מהמשתנים המרכזיים שמשפיעים באופן ישיר על יכולת ההחזר. חשוב שתבחן את השפעתם על כלל ההתנהלות הפיננסית – על ההוצאות החודשיות, ההכנסות ויתר ההתחייבויות הכספיות.

כלל האצבע המקובל קובע שההלוואה לא תעלה על 25 אחוזים מההכנסה שלך בחודש.

שלבי בקשת ההלוואה בטריא

תהליך בקשת ההלוואה מורכב מהשלבים הבאים -

  1. בחירת גובה ההלוואה המבוקשת ומשך התשלום;
  2. הזנת פרטים אישיים על מנת שניתן יהיה להתאים את תנאי ההלוואה;
  3. קבלת הצעה אישית לתנאי ההלוואה;
  4. אישור הלווה לבקשה לקבלת הלוואה;
  5. מתן אפשרות להוסיף נתונים אישיים נוספים לצורך שיפור דירוג האשראי;
  6. הצגת ההלוואה למלווים במערכת לצורך מימון.

אנו בטריא נאמת את הפרטים שלך ונתאים לך את ההלוואה - בתנאים הטובים ביותר שתוכל להשיג, וכך תוכל להגשים את מטרותיך.

חשוב לדעת שניתן לקחת באמצעות טריא מספר הלוואות קטנות כל עוד סכומן אינו עובר את התקרה המותרת.

דירוג אשראי במערכת טריא

טכנולוגיית החיתום הדיגיטלית הייחודית של טריא מייצרת דירוג אשראי שנקבע על בסיס אלגוריתם בלעדי ומודלים מתמטיים-סטטיסטיים מתוחכמים שמטרתם לזהות את הסיכון הגלום בהלוואה, לדרג אותה ובהתאם לקבוע את אחוז הריבית. המודל נכתב על ידי אנשי טכנולוגיה מובילים, מומחים לסטטיסטיקה ואקטואריה ומבסס בחלקו על מודל החיתום הבנקאי הקלאסי.

מנגנון זה מושפע בין השאר מהאלמנטים הבאים:

ככל שמאפייני הלווה טובים יותר, כך קטן סיכון האשראי והריבית תהיה קטנה יותר.

ככל שהדירוג הניתן למבקשת ההלוואה יהיה גבוה יותר, משמעות הדבר היא שהלווה אדם אמין ולכן הריבית להלוואה תהיה נמוכה יותר, כמו כן הסיכון לחדלות פירעון של הלווה תהיה נמוכה יותר. דירוג נמוך משמעותו ריבית גבוהה בגלל הסיכון הגבוה יותר לאי תשלום.

פרעון מוקדם ללא עמלות

אם לווית כסף בטריא אותה רוצה להחזיר את כל ההלוואה לפני הזמן – אנחנו שמחים בשבילך ואתה מוזמן לפרוע את ההלוואה בפרעון מוקדם בלי שום עמלה או קנס. עיבוד הבקשה לפרעון מוקדם של הלוואה ממומנת (לאחר העברת ההלוואה) עשוי להמשך עד כ-10 ימי עסקים בלבד.

ביטול הבקשה להלוואה

ביקשת הלוואה, אישרו לך אותה, אבל התחרטת לפני שקיבלת את הכסף לחשבונך? לא קרה שום דבר. אנחנו בטריא מבינים שדברים יכולים להשתנות ובמקרה כזה ההלוואה תבוטל ללא כל עמלה, קנס או חיוב אחר.