משקיעים באנשים

משקיעים באנשים

אז אחרי שנרשמת והתחלת להשקיע בטריא אתה בטוח רוצה לדעת במי אתה משקיע.

בוא נתחיל להגיד לך קודם כל במי אתה לא משקיע:

הדבר הייחודי והיפה (ואנחנו ממש גאים בו בטריא) הוא שאתה לא רק משקיע את הכסף שלך באמצעות טריא ומרוויח ריביות יפות על הכסף שלך. אתה גם יוצר שינוי חברתי עמוק.

משקיעים באנשים

הטכנולוגיה המהפכנית של טריא מאפשרת לאנשים שזקוקים להלוואה לקבל אחת כזאת בצורה מהירה, פשוטה ואמינה. הלווים מקבלים דירוג לפי מנגנון טכנולוגי ייחודי של טריא שמזהה ומדרג את יכולת ההחזר שלכם ואת מידת האחריות החזויה שלהם כלפי המשקיעים. בהתאם לדירוג, מקבלים הלווים את ההלוואה בהתאמת תנאים אישית להם. הכסף שהם מחזירים בכל חודש נכנס אלייך לחשבון.

הלוואות לארגונים

טריא היא החברה היחידה בעולם שמאפשרת לארגונים לתת הטבות משמעותיות לעובדים שלהם. במסלול טריא לארגונים אנחנו מאפשרים לעובדים לקבל הלוואה אטרקטיבית באמצעות שת"פ עם הארגון. באמצעות שיתוף הפעולה טריא וגם העובדים מקבלים את הבטחון, האמינות  ויכולת ההחזר של הלווים ונהנים מתנאים מתאימים.

קהילות פיננסיות

טריא מבקשת לייצר מציאות פיננסית חדשה שבה כל אדם רציני שמתנהל באחריות יש לו כוח דומה למנהל סניף הבנק. באמצעות מנגנון הקהילות הפיננסיות שטריא פיתחה אנחנו משקיעים שלווים פרטיים שהופנו על ידי חברים רציניים בקהילה של טריא (לווים ומלווים כאחד). כשאדם מגיע ונוטל הלוואה דרך חבר רציני בקהילה הפיננסית הוא מקבל אוטומטית הטבה נוספת בדירוג האשראי.

הלוואות חברתיות

טריא יצרה מודלים ייחודים בכדי ליצר שינוי חברתי עמוק ויסודי. כבר עכשיו, ובתוך זמן קצר, טריא יצרה מהפכה אמיתית בחייהם של אנשים רבים שלא היה להם שום סיכוי חוקי אחר. כחלק מההשקעות בטריא תוכל לבחור להשקיע במגוון השקעות חברתיות, כגון טבורית, הוצאת משפחות מקו העוני, קרן לעסקים קטנים ועוד. באמצעות מודל ייחודי ובלעדי לטריא אנחנו מאפשרים להשקיע במיזמים שמשנים חיים לאחרים בלי ליטול על עצמך סיכון מיותר.

הלוואות עם בטוחות

טריא היא חברת ה- P2P הראשונה בעולם שמאפשרת להשקיע בהלוואות עם כרית בטחון. במודל ייחודי, אנחנו מאפשרים למשקיעים לבחור בהלוואות שהלווים שעבדו נכס כלשהו כבטוחה כלפי ההלוואה. בצורה כזו ייצרנו אפיק השקעה שהסיכון בו נמוך אפילו יותר מאחרים בשביל אנשים שמוכנים להרוויח פחות אם הסיכון הוא ברמה הכי הנמוכה שאפשרית.

לווים פרטיים

באמצעות טכנולוגיית החיתום הדיגיטלית של טריא, אנחנו מאפשרים ללווים פרטיים להגיש בקשה להלוואה. הלווים של טריא נדרשים להציג מסמכים ותעודות שבעזרתם ובעזרת טכנולוגיית החיתום הדיגיטלית שלנו מאפשרים לנו להעניק להם "דירוג אשראי". באמצעות דירוג האשראי, יודעים הלווים אבל גם המלווים מה יכולת ההחזר של מבקש ההלוואה ואת כדאיות ההשקעה. כיום טריא מסננת 70 אחוזים מבקשות ההלוואה.

כדאיות ההשקעה

דירוג האשראי קובע את יכולת ההחזר הצפויה של מבקש ההלוואה ומשקפת את רמת הסיכון שטריא מעריכה.

למידע נוסף אודות העמלות, הריביות וקביעת דירוג האשראי בטריא, לחץ כאן

.