סוגי הלוואות

סוגי הלוואות

אילו הלוואות ניתן לקחת?

טריא מאפשרת לך לקחת הלוואה (או מספר הלוואות) עד לתקרה מצטברת של 50,000 ₪. ההלוואה יכולה לשמש אותך לכל מטרה, ולתקופה שנעה מ-3 חודשים ועד 5 שנים.

כפלטפורמה הגדולה בישראל שמיישמת עקרונות של המגזר הרביעי, אנחנו בטריא משתדלים להציע את התנאים הטובים ביותר לכל סוג הלוואה.

אנו ממליצים לך לתכנן ולבדוק את סכום ההלוואה שברצונך לקחת ולנסות לקחת הלוואה בסכום נמוך ככל האפשר. תכנון זה יעזור לך לעמוד בהחזר החודשי וימנע ממך להגיע למצב של אי פרעון ההלוואה.

טריא מאפשרת לך לקחת הלוואה לכל אחד מהצרכים הבאים:

למה זה יותר משתלם לך מהלוואות אחרות בשוק?

הלוואות "לכל מטרה" ניתן לקחת מהבנקים, מחברות אשראי או מגופים אחרים אך אלו לרוב יקרות מאוד ביחס לאלטרנטיבה הקיימת בטריא.

לפני שלוקחים הלוואה חשוב לדעת האם היא משתלמת ומה כרוך בה, כולל האותיות הקטנות, העלויות הגלויות והנסתרות וכמובן מה גובה הריביות.


בנקים - לעיתים קרובות בלקיחת הלוואה מהבנק נדרש להביא ערבים או לשעבד נכס כלשהו להבטחת ההלוואה ובכל מקרה בריבית גבוהה.


בחברת כרטיסי אשראי - הלוואות ניתנות בד"כ על חשבון המסגרת ובריבית גבוהה.

בטריאאין אותיות קטנות, אין קנסות, אין הצמדה, אין ניסיון לבלבל אותך. אתה יודע בדיוק כמה זה עולה לך, אתה יודע בדיוק כמה יהיה ההחזר החודשי שלך, ואתה יודע שאין הפתעות. וכמובן שאף אחד לא יכול להתחרות עם הריביות של טריא.


בבואך לקחת הלוואה, הכרחי להשוות את התנאים, לבדוק את פרטי ההחזר והריביות, להבין את המשמעות של פרעון מוקדם, לבדוק מה גובה העמלות הישירות והעקיפות ואת יכולתך לעמוד בדרישות ההחזר למשך כל התקופה.

היתרונות שלנו בטריא עושים עבורך את ההבדל!

בקשת הלוואה באמצעות המערכת היא פשוטה, קלה ובתוך דקות בקשתך מועברת לאישור.

·ריביות נמוכות

טריא היא גוף רזה ולכן אין לה הוצאות אדירות כמו לבנקים ולגופי האשראי. לכן אנחנו יכולים לגבות ריביות הרבה יותר נמוכות ואתה מרוויח. בטריא ההלוואה בריבית קבועה מה שאומר שהתשלומים שלך קבועים. התכנית שנקבעת לך פשוטה וידועה מראש.

·אין עמלת פרעון מוקדם, אין אותיות קטנות

בלי הפתעות. לא תמצא את עצמך מגלה שיש עוד עלויות נסתרות או קנסות שאתה נאלץ לשלם במקרים קיצוניים. אצלנו הכל שקוף ופשוט. מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל.  

·הלוואה אנונימית

הפרטיות שלך חשובה לנו. באמצעות טכנולוגיית אבטחת מידע מהטובות בעולם, פרטיך האישיים נשמרים בסודיות ואינם מועברים לצד ג' ולגורמים אחרים.

·הלוואה לכיסוי המינוס

אנשים לא תמיד יודעים שלהיות במינוס או לחרוג ממסגרת האשראי בבנק זה בדיוק כמו לקחת הלוואה מהבנק. זה עולה לך כסף. והרבה. לעיתים, הריבית שמשלמים על כך יכולה להגיע עד כ-15%. זה המון כסף. משפחה ממוצעת עלולה להוציא אלפי שקלים בשנה עבור "השימוש" במינוס, וברור שכדאי להמנע ממצב זה. בפועל כל הלוואה שתילקח בטריא תהיה בתנאים טובים יותר מה"מינוס" ותעלה לך פחות.

אם יש לך מינוס או חריגה ואתה עם הכנסה קבועה ויציבה, מהיום לא צריך לשלם כל כך הרבה לבנק שלך. יש לך הזדמנות להצטרף למהפכה של טריא ולקבל הלוואה בתנאים הכי טובים בזכות דירוגך הטוב, כדי לסגור את ה'מינוס' ולחסוך הרבה כסף לך ולמשפחה שלך.

 

מה משך ההלוואה המומלץ?

משך ההלוואה תלוי ביכולת ההחזר החודשי שלך. מומלץ שסך כל החזרי ההלוואות שלקחת, מכל מקור שהוא, לא יעלה על רבע מההכנסה החודשית שלך.

מה עושים עם המסגרת בבנק?

בכדי שלא להיכנס למינוס בשנית במקביל להלוואה שכבר נלקחה - מומלץ לבטל או להקטין משמעותית את המסגרת בבנק עד לסיום התשלום על ההלוואה.

הלוואה לשיפוץ הבית

זה נפלא לחדש ולהתחדש, אבל שיפוצים יכולים להיות כאב ראש לא קטן, גם אם זה רק שיפוץ קטן. לרוב גם הערכת העלות ההתחלתית שהייתה לך לפני השיפוץ שונה מהעלות האמיתית. נקלעת לצורך בהלוואה כדי לסיים את העבודות ולחזור לשגרה? גם כאן הפלטפורמה של טריא יכולה לעזור.

שימוש נכון בדירוג האשראי הטוב שלך יעזור לך כדי להשיג תנאים וריבית טובים להלוואה. כך גם הבית וגם הראש שלך יהיו שקטים ובקיצור - כולם מרוויחים.


רכישת רכב

רכישת רכב חדש היא הרכישה המשמעותית השניה בגודלה בחיי המשפחה. אלפי משפחות נמנעות מרכישת רכב חדש בשל ההחזר החודשי הגבוה. בעזרת טריא באפשרותך לרכוש את המכונית החדשה שחלמת עליה בתנאי הלוואה אטרקטיביים ונוחים, ללא צורך לשעבד את הרכב. כך תוכל לחלק את ההוצאה על פני כמה שנים ולפרוס את התשלומים באופן שנוח לך. הוזלת ההחזר החודשי תאפשר לך ליהנות ממכונית חדשה ולשדרג את איכות חיי המשפחה.

לדוגמא: לווה בדירוג A מעוניין ברכישת רכב בסכום של 50 אלף ש"ח למשך 3 שנים (ריבית שנתית 4.50%, עלות שנתית אפקטיבית 4.59%) במימון מלא באמצעות טריא. התשלום החודשי שיוחזר יהיה מ-1,487 ש"ח ועמלת הקמה חד פעמית של 1,500 ש"ח.

תתחדשו.


הלוואה למטרת חופשה

חופש מהעבודה? מהילדים? מהשגרה? מי מאיתנו לא מכיר את ההרגשה הזו שלרגע אחד בא לנו פשוט להתנתק מהעולם, לנסוע למקום שקט ורק לנפוש. טריא יכולה לעזור לך ליהנות מחופשה אמיתית ולפטור אותך מכאב הראש של חיפוש מימון החופשה.

לדוגמא: לווה בדירוג A מעוניין בהלוואה לצורך חופשה בסכום של 20 אלף ש"ח למשך שנה אחת (ריבית שנתית 4.00%, עלות שנתית אפקטיבית 4.07%) במימון מלא באמצעות טריא. התשלום החודשי שיוחזר יהיה 1,703 ש"ח ועמלת הקמה חד פעמית של 200 ש"ח.

נסיעה טובה.


הלוואה למטרת לימודים

בחיים כדאי ללמוד, אבל כדי להתמקד בלימודים צריך גם שקט כלכלי. במיוחד בישראל. מתקשה עם שכר הלימוד או שכר הדירה וזקוק לקצת עזרה? טריא כאן בשבילך.

מטרת הלוואה ללימודים היא לעזור לסטודנט שאינו נתמך כלכלית (או שהתמיכה שיש לו אינה מספיקה), ומעוניין בסיוע כלכלי אם לצורך תשלום שכר הלימוד, תשלום שכר הדירה או לכל מטרה אחרת אשר תקל עליו להתמקד בלימודים. אנחנו מאמינים שצריך להקל על הסטודנט ולאפשר לו לכלכל עצמו בצורה מכובדת תוך הסרת דאגות בתקופת הלימודים, בכדי שיתפנה לעסוק במה שחשוב - בהשכלתו ובעתידו.


הלוואות ללימודים ניתנות בכל יום למאות סטודנטים בישראל. אנו ממליצים לך לפני הכל לבחון את האפשרויות הרבות למלגות שמציעות האוניברסיטאות והמכללות בישראל. אתה לא זכאי או לא קיבלת אבל עדיין זקוק למימון בתקופת הלימודים – טריא תעזור לך לקבל הלוואה בתנאים הטובים ביותר כדי שאתה תוכל להשקיע בך.


הלוואה לאירוע משפחתי

הבת מתחתנת, לבן יש בר מצווה, אירוע בת המצווה מתקרב, ולך אין את האפשרות לממן את האירוע או אפילו האפשרות לתת מקדמות?

אירועים משמעותיים אלה מתרחשים רק פעם אחת - ואנחנו כאן כדי להקל עליך. אירוע משפחתי הינו פרויקט כלכלי לכל דבר ועניין, הדורש תכנון והערכות. ההוצאות הן גדולות והאפשרויות רבות. אולם, גן, צילום, די ג'י, פרחים, הופעות וזה בלי להגיד מילה על עלות המנות.

אנו בטריא שמחים בשמחתך ונשמח לעזור לך בהתאמת הלוואה אישית נוחה ומשתלמת כך שתוכלו לחגוג באירוע מכובד.


הערה משביתת שמחות: תבדקו היטב לפני שאתם לוקחים הלוואה עבור אירוע מפשחתי. אל תיקחו הלוואה אם המצב הכלכלי שלכם לא מאפשר את זה. עדיף להתפשר קצת עכשיו כדי לא לפגוע במשפחה אח"כ. זה רק כי אכפת לנו.

טיפולי בריאות

בריאות היא עסק חשוב ויקר, ולעיתים גם דורשת השקעה גדולה - אם מדובר בטיפול דחוף, טיפול שיניים יקר או טיפולים אחרים שאינם מכוסים בביטוחי הבריאות הסטנדרטיים.

לצערנו לא כולם יכולים ליהנות מהם ולא מעט מהטיפולים הללו אף נדחים בשל חוסר האפשרות לממנם. המצב שנוצר שהטיפולים נדחים בגלל שהעלות שלהם יקרה מדי ובגלל זה הנזק עולה והעלות בסופו של דבר גבוהה יותר. אנחנו בטריא מבינים שעם בריאות לא משחקים. אנחנו מבינים שלא תמיד אפשרי או רצוי לדחות טיפולים אלה, ולכן נדרש תכנון ומימון לביצוע הטיפול ואף לתקופת השיקום. בשביל זה יש את טריא.

מה כדאי לבחון בבחירת טיפול נדרש?

בתחומים מסוימים (כמו שיניים, ורפואה דחופה) כדאי לבדוק האם ניתן לרכוש מראש ביטוח בתשלום חודשי שיאפשר להקטין משמעותית את עלות הטיפול עד לכדי השתתפות עצמית.

יש לבחון האם ניתן לפרוס תשלומים אצל נותן השירות. במידה וכן, ייתכן כי העלות הזו תהיה נמוכה יותר מכל הלוואה זמינה.

בדרך כלל בחינה של מספר הצעות בערים בסביבה או מספר קליניקות מתמחות תאפשר להוריד את עלויות הטיפול - שווה, כדאי ומשתלם לבדוק.

אם בכל זאת אתה זקוק להלוואה – אנחנו בטריא מבינים את החשיבות של טיפול רפואי איכותי ומהיר ולכן אנחנו עומדים לרשותך עם הלוואה מותאמת אישית שתעזור לך לעבור את התקופה הקרובה בקלות יחסית. החלמה מהירה!


עוברים דירה?

לפני מעבר דירה? הגשמת את החלום? שיהיה בשעה טובה.

מעבר דירה ורכישת דירה למגורים היא פרק חשוב בחיי המשפחה. יש לכך השלכות רבות הן ברמה הרגשית והן ברמה הפיננסית. בין אם הרכישה היא כזוג או לבד, ייתכן שזו ההוצאה הגדולה ביותר שתבוצע בחייך. מדובר בצעד מאתגר, ואם לא מתכננים זאת היטב, ההוצאות הולכות ונערמות.

בכל מקרה של מעבר או רכישת דירה, יש לתכנן את ההוצאות והעלויות הנלוות. מלבד מחיר הדירה, ישנן הוצאות נוספות שצריך להביא בחשבון: הוצאות מיסוי, עורך דין, מתווך, ועוד. לרוב, מעבר דירה דורש שדרוג, שיפוץ והתאמה של מטבח, ארונות, ברזים, תאורה, ריהוט ועוד. ידוע כי שיפוצים ושיפורים אלו עולים הרבה כסף וכרוכים בהוצאות נוספות שאינן מתוכננות.

באמצעות טריא ניתן לקחת הלוואה לצורך כיסוי ההוצאות השונות הכרוכות במעבר דירה, בתנאים נוחים ובתכנון חכם וידוע מראש.

נשמח לעשות הכל כדי לעזור לך להגשים את החלום.